Zimowa mozaika miasta
Jadwiga Czarnecka

 

Do powstania mozaiki potrzebna jest bardzo duża ilość pojedynczych zdjęć. Zimą tego roku postanowiłam stworzyć ZIMOWĄ MOZAIKĘ MIASTA. W tym celu wykonałam w pierwszej połowie lutego 300 zdjęć, następnie zwiększyłam ich ilość do 1000 pojedynczych zdjęć w celu uzyskania oczekiwanego przeze mnie efektu mozaiki. Tematem pojedynczych zdjęć jest centrum Torunia oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w zimowej odsłonie. 

Jako bazę do wykonania mozaiki wybrałam kilka zdjęć ukazujących architekturę miasta, które stały się podkładem do stworzenia mozaiki. Na bazie powstałych pojedynczych zdjęć i wybranego podkładu powstała unikalna mozaika, którą prezentuję poniżej. 

Po najechaniu na zdjęcie i odczekaniu kilku sekund pojawi się lupka powiększająca, która w powiększeniu pokazuje nam zdjęcia składowe mozaiki. Ze względu na wielkość pliku, oglądanie mozaiki przez lupkę może być utrudnione na smartfonach, wymagany jest dłuższy czas oczekiwania na pojawienie się lupki. Więcej zdjęć mozaikowych można zobaczyć na mojej autorskiej stronie www

Zapraszam do oglądania mozaiki. 

  

 

 

 

 


POLECAMY RÓWNIEŻ STRONY